Vėdinimo ir oro kondicionavimo sistemos pramoniniams ir komerciniams pastatams

UAB FROSTERA siūlo savo paslaugas šiuolaikiškų, energiją taupančių šildymo, vėdinimo ir oro kondicionavimo (HVAC) sistemų įrengimo srityje.
Nei viena šiuolaikiška parduotuvė ar prekybos centras negali išsiversti be HVAC sistemų. Be to, atšaldytas šviežias oras padeda žymiai pagerinti veiklos, susijusios su greitai gendančių produktų saugojimu ir pardavimu, rezultatus.

Šį faktą patvirtina ir sekančios vėdinimo ir kondicionavimo sistemos savybės:
- Pailginamas produktų galiojimo laikas.
- Pagerėja oro kokybė, kuriuo kvėpuoja lankytojai bei prekybos salės darbuotojai.
- Kadangi pastate palaikoma pastovi temperatūra, pratęsiama pastato konstrukcijų tarnavimo trukmė, užkertamas kelias pelėsių, perteklinės drėgmės ir pan. galimybėms.
- Sanitarinių standartų laikymasis.

UAB FROSTERA siūlo savo klientams didžiulį pasirinkimą įvairių oro kondicionavimo ir vėdinimo sistemų, pradedant nuo paprasčiausių vadinamųjų "SPLIT" sistemų. Šios sistemos veikia šilumos pašalinimo iš kondicionuojamų patalpų ir perkėlimo į gatvę principu. Ir baigiant sudėtingiausiomis vėdinimo sistemomis su energiją taupančia funkcija, o taip pat oro paruošimu pramoninės paskirties pastatams.
Dėka didžiulės patirties, įgytos per daugelį darbo metų, mūsų kompanija yra pasirengusi atlikti visą darbą nuo projektavimo iki tiekimo ir įrangos montavimo. Be to, mes taip pat siūlome savo paslaugas visų mūsų įdiegtų sistemų priežiūros ir aptarnavimo srityje.
UAB FROSTERA užtikrina savo klientams ilgalaikę eksploataciją, nuolatinį veikimą, o taip pat aukščiausius visų įrengtų vėdinimo ir oro kondicionavimo sistemų energijos efektyvumo rodiklius.

Dėl detalesnės informacijos susisiekite
tel. +370 615 95262