Lietuvos pašto logistikos centras, Vilnius


Projekto vykdymo data: 2020 metai.

Aprašymas: Hidraulinių ir mechaninių aukščio išlyginimo aikštelių, automatinių ir mechaninių segmentinių vartų, greitaeigių vartų bei rankovių parinkimas, tiekimas ir montavimas. Bendras sumontuotų vartų plotas 1772m².

UAB Bidfood Lietuva, Kaunas


Projekto vykdymo data: 2019 metai.

Aprašymas: Pramoninių segmentinių vartų, priešgaisrinių vartų, greitaeigių šaldytuvų vartų, rampų namelių ir sandėliavimo stelažų parinkimas, tiekimas ir montavimas. Bendras sumontuotų vartų plotas 6437.22 m².

Kooperatyvas Šiaulių aruodas, Šiauliai


Projekto vykdymo data: 2019 metai.

Aprašymas: BMP Megapack 11 m aukščio vartų parinkimas, tiekimas ir montavimas. Vartai susilankstantys ir užima mažai vietos.

Statybinių prekių PC DEPO, Vilnius


Projekto vykdymo data: 2018 metai.

Aprašymas: Greitaeigių vartų su radarais ir kelio užtvarų parinkimas, tiekimas bei montavimas. Bendras vartų plotas 66 m².

UAB LTP Texdan, Kėdainiai


Projekto vykdymo data: 2018 metai.

Aprašymas: Rampos namelių, dengtų ISO paneliais su hidrauliniais Novoferm rampų tilteliais, projektavimas ir įrengimas. Segmentinių Novoferm vartų su kombinuotu vartų ir rampos tiltelių valdymu bei BMP greitaeigių vartų su virveliniais atidarymais parinkimas, tiekimas bei montavimas.

Prekybos centrų tinklas RIMI, Vievis


Projekto vykdymo data: 2018 metai.

Aprašymas: Greitaeigių vartų 3000 * H5000 mm su virveliniu atidarymu parinkimas, tiekimas ir montavimas prekybos centrų tinklo RIMI logistikos sandėliams.


UAB Rokiškio sūris, Rokiškis


Projekto vykdymo data: 2018 metai.

Aprašymas: Automatinių šaldymo kamerų durų, priešgaisrinių durų ir segmentinių vartų parinkimas, tiekimas bei montavimas.

UAB Lukšių pieninė, Jurbarkas


Projekto vykdymo data: 2018 metai.

Aprašymas: Stumdomų ir varstomų šaldymo kameros durų bei 80mm storio segmentinių vartų parinkimas, tiekimas bei montavimas.

AB ITAB Shop Concept, Kaunas


Projekto vykdymo data: 2016 metai.

Aprašymas: Pramoninių segmentinių vartų, priešgaisrinių vartų bei sandarinimo rankovių parinkimas, tiekimas ir montavimas.