Prekybos centras MAXIMA, Kaunas

Projekto vykdymo data: 2023 metai.

Aprašymas: Individualaus dizaino šaldymo priesienių (angl. Top Freezer) tiekimas ir montavimas. 3 lentynų aukštas korpusas, derantis su prekybiniu šaldikliu. Naudojamas natūralus šaltnešis R290. Pritaikytas individualus sprendimas reklaminės informacijos pateikimui.

Prekybos centras EUROSPAR, Almata

Projekto vykdymo data: 2022 metai.
Įvykdyto projekto plotas 2400m²

Aprašymas: Individualaus dizaino šaldymo įrangos projektavimas, tiekimas ir montavimas pirmajam Eurospar prekybos centrui Kazachstane.

Parduotuvė Almamarket, Almata

Projekto vykdymo data: 2021 metai.
Įvykdyto projekto plotas 320 m²

Aprašymas: Centralizuotos šaldymo sistemos projektavimas, tiekimas ir montavimas. Prekybinės šaldymo įrangos su individualiu dizainu tiekimas ir montavimas.

Parduotuvė Small, Astana

Projekto vykdymo data: 2020 metai.
Įvykdyto projekto plotas 10000 m²

Aprašymas: Šaldymo sistemos, prekybinės sistemos, šaldymo įrangos, šaldymo kamerų, vėdinimo ir oro kondicionavimo sistemos, kasos stalų projektavimas, tiekimas ir montavimas.

PC Greencity, Karaganda

Projekto vykdymo data: 2020 metai.
Įvykdyto projekto plotas 600 m²

Aprašymas: Šaldymo sistemos, prekybinės šaldymo įrangos su individualiu dizainu, šaldymo ir technologinės įrangos sandėliavimui projektavimas, pristatymas ir montavimas.

Parduotuvių tinklas TOP, Dagda

Projekto vykdymo data: 2020 metai.
Įvykdyto projekto plotas 450 m²

Aprašymas: Šaldymo baldų priesienių ir vitrinų parinkimas ir pristatymas.

Parduotuvė Solnečnyj prekybos centre Apelsinas, Kostanajus

Projekto vykdymo data: 2019 metai.
Įvykdyto projekto plotas 10000 m²

Aprašymas: Šaldymo sistemos, prekybinės įrangos su individualiu dizainu, šaldymo ir prekybinės įrangos sistemos, kasos stalų ir sandėliavimo įrangos projektavimas, pristatymas ir montavimas.

Parduotuvė Small, Astana

Projekto vykdymo data: 2018 metai.
Įvykdyto projekto plotas 8000 m²

Aprašymas: Užšaldymo sistemos, kondicionavimo ir vėdinimo sistemos projektavimas, tiekimas ir montavimas. Šaldymo baldų ir kamerų projektavimas ir išdėstymas. Kasos stalų pristatymas ir surinkimas.

Turgavietė Altyn Arba, Karaganda

Projekto vykdymo data: 2017 metai.
Įvykdyto projekto plotas 9500 m²

Aprašymas: Centralizuotos šaldymo sistemos, šaldymo bei prekybinės įrangos projektavimas, tiekimas ir montavimas 9500 m2 turgavietei.

PC Komfort, Almaty

Projekto vykdymo data: 2015 metai.
Įvykdyto projekto plotas daugiau nei 5000 m²

Aprašymas: Kompleksinis prekybos salės įrengimas. Prekybinės įrangos projektavimas, tiekimas ir montavimas 5000 m² statybinių prekių prekybos centrui.

PC Colibri, Almaty

Projekto vykdymo data: 2015 metai.
Įvykdyto projekto prekybos plotas 1 500 m²

Aprašymas: Šaldymo sistemos, individualaus dizaino prekybinės įrangos, šaldymo ir technologinės įrangos bei sandėliavimo sistemų projektavimas, tiekimas ir montavimas 1 500 m² gastromarketui.

Konditerinė Krendel, Pavlodaras

Projekto vykdymo data: 2014 metai.
Įvykdyto projekto plotas 400 m²

Aprašymas: Centralizuotos šaldymo sistemos, šaldymo įrangos ir sandėliavimo stelažų projektavimas, tiekimas ir montavimas stambiausiam konditerinių gaminių gamintojui Pavlodaro apskrityje.

PC Greenwich, Pavlodaras

Projekto vykdymo data: 2013 metai.
Įvykdyto projekto plotas 10000 m²

Aprašymas: Šildymo, vėdinimo ir kondicionavimo bei šaldymo sistemų, prekybinės, šaldymo ir technologinės įrangos bei sandėliavimo sistemų projektavimas, tiekimas ir montavimas 10 000 m² didcentriui, įsikūrusiame prekybos ir laisvalaikio centre „BatyrMall“.