Prekybos objektai

PC Greencity, Karaganda


Projekto vykdymo data: 2020 metai.
Įvykdyto projekto plotas 600 m²

Aprašymas: Šaldymo sistemos, prekybinės šaldymo įrangos su individualiu dizainu, šaldymo ir technologinės įrangos sandėliavimui projektavimas, pristatymas ir montavimas.

Turgavietė Altyn Arba, Karaganda


Projekto vykdymo data: 2017 metai.
Įvykdyto projekto plotas 9500 m²

Aprašymas: centralizuotos šaldymo sistemos, šaldymo bei prekybinės įrangos projektavimas, tiekimas ir montavimas 9500 m2 turgavietei.


PC Komfort, Almaty


Projekto vykdymo data: 2015 metai.
Įvykdyto projekto plotas daugiau nei 5000 m²

Aprašymas: kompleksinis prekybos salės įrengimas. Prekybinės įrangos projektavimas, tiekimas ir montavimas 5000 m² statybinių prekių prekybos centrui.

PC Colibri, Almaty


Projekto vykdymo data: 2015 metai.
Įvykdyto projekto prekybos plotas 1 500 m²

Aprašymas: šaldymo sistemos, individualaus dizaino prekybinės įrangos, šaldymo ir technologinės įrangos bei sandėliavimo sistemų projektavimas, tiekimas ir montavimas 1 500 m² gastromarketui.

Konditerinė Krendel, Pavlodaras


Projekto vykdymo data: 2014 metai.
Įvykdyto projekto plotas 400 m²

Aprašymas: centralizuotos šaldymo sistemos, šaldymo įrangos ir sandėliavimo stelažų projektavimas, tiekimas ir montavimas stambiausiam konditerinių gaminių gamintojui Pavlodaro apskrityje.

PC Greenwich, Pavlodaras


Projekto vykdymo data: 2013 metai.
Įvykdyto projekto prekybos plotas 10 000 m²

Aprašymas: šildymo, vėdinimo ir kondicionavimo bei šaldymo sistemų, prekybinės, šaldymo ir technologinės įrangos bei sandėliavimo sistemų projektavimas, tiekimas ir montavimas 10 000 m² didcentriui, įsikūrusiame prekybos ir laisvalaikio centre „BatyrMall“.
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!