Pramoninė šaldymo įranga

UAB „Frostera“ turi neįkainojamą patirtį projektuojant ir įgyvendinant pramoninio šaldymo sprendimus sudėtinguose technologiniuose gamybos procesuose, kuomet reikia produktą per tam tikrą laiką užšaldyti, atšaldyti ar saugoti produktus žemoje temperatūroje itin dideliais kiekiais. Mūsų inžinieriai-projektuotojai parenka patį efektyviausią komercinį sprendimą, atitinkantį kliento verslo modelį ir poreikius.

Pramoninė šaldymo įranga daugiausiai naudojama gamybinėse įmonėse, kur yra didelės šaldymo galios poreikis ir charakteringa sekančioms veiklos sritims:


Sunkioji pramonė
Chemijos ir farmacijos pramonė
Logistikos terminalai
Mėsos, žuvies, pieno perdirbimas
Alaus daryklos
Vaisių ir daržovių saugyklos
Grybų ir uogų užsaldymas bei kt.

Pramoninio šaldymo sistemos pasižymi aukštu naudingo veikimo koeficientu (pramoninių kompresorių tarnavimo laikas lyginant su komerciniais dvigubai ilgesnis), patikimomis apsaugomis darbinio rėžimo užtikrinimui bei rezerviniais komponentais, užtikrinančiais nepertraukiamą darbo rėžimą avarijos ar remonto atveju.Pramoniniai šilumos siurbliai


Šilumos siurbliai yra uždaros sistemos ekologiški įrenginiai, užpildyti šaldymo agentu ir neišskiriantys į atmosferą jokių teršalų. Iš aplinkoje esančio šilumos šaltinio (gruntas, vanduo, oras) ar gamybos proceso (karštas vanduo, technologinis vanduo, nutekamieji vandenys, pramoninių ar gamybinių procesų metu atsiradusi perteklinė šiluma) paimtą šilumą, šilumos siurblys pakelia iki reikiamo lygio ir perduoda patalpų šildymo sistemai. Pagrindinis šilumos siurblio privalumas yra ekonomiškumas, kuris labiausiai priklauso nuo šilumos šaltino temperatūros ir šildymo sistemai reikiamos temperatūros. Kuo šilumos šaltinio temperatūra aukštesnė, o reikalaujama temperatūra šildymo sistemai žemesnė, tuo aukštesnis šilumos siurblio efektyvumo koeficientas.
Šilumos siurblys paremtas atvirkščiu Karno ciklu, todėl atsiranda galimybė išnaudoti tą patį įrenginį ir sistemų vėsinimui (kondicionavimui). Šaltuoju metų periodu šiluma, paimta iš aplinkos ar gamybos proceso, atiduodama patalpai ją sušildant, o šiltuoju periodu – šiluma paimama iš patalpos ją atvėsinant ir atiduodama aplinkai.
Renkantis šildymo sistemą su pramoniniu šilumos siurbliu, labiausiai verta bendradarbiauti su kompanijomis, turinčiomis patirties šaldymo sistemose, su šaldymo sistemas išmanančiu inžineriniu personalu, nes tai užtikrins šilumos siurblio nepriekaištingą įrangos parinkimą ir reikiamą darbinių parametrų sureguliavimą.

Dėl detalesnės informacijos susisiekite
tel. +370 615 95262