Apie mus

 

UAB „Frostera“ – inžinerinė įmonė, projektuojanti, tiekianti ir montuojanti sandėliavimo įrangą,  šaldymo, šildymo, vėdinimo ir kondicionavimo sistemas komerciniams ir pramonėms objektams, prekybinę ir maisto ruošimo įrangą, modulinio tipo pastatus bei įgyvendinanti apšvietimo sprendimus.

 

UAB „Frostera“ savo veiklą pradėjo 1996 m. Lietuvoje pavadinimu UAB „Aitura“ ir apjungė net keletą verslo krypčių Kazachstano ir Lietuvos rinkose. 2008 m. įmonės inžinerinis padalinys buvo atskirtas įkuriant UAB „Frostera“. Šiandien tai inovatyvi ir stabili kompanija, įgyvendinanti sudėtingus kompleksinius inžinerinius projektus, susijusius su negyvenamosios paskirties pastatais.

 

UAB „Frostera“ priklauso OASIS GROUP įmonių grupei, kuri apima sekančias veiklas: „Oasis Engineering“ – padalinys Kazachstane, įgyvendinantis inžinerinius sprendimus, „Oasis Distribution“, kuri užsiima maisto, buitinės chemijos, asmens higienos distribucija ir prekyba bei „Oasis Logistics“, teikianti logistikos paslaugas.

 

Oasis Engineering  padalinyje dirba daugiau nei 100 darbuotojų.

 

Lietuvoje įmonė projektuoja, tiekia ir montuoja visų tipų stelažų sistemas, šilumos siurblius, pramoninį ir komercinį šaltį.

 

UAB „Frostera“ atstovauja tik gerai žinomus ir patikimus Europos gamintojus. Ilgametė darbuotojų patirtis, kompetencija ir profesionalumas užtikrina racionalių sprendimų pritaikymą įvairiems klientų poreikiams.